Playbackshow

1e prijs: Greace met "Youre the one that i want"
2e prijs: Helene Fischer met "Atemlos"
3e prijs: Andre Hazes jr. met "Leef!"

Vogelschieten
Koning: Gert Petrie (schotnummer 286)
Linkervleugel: Jarno de Boer
Rechtervleugel: Jesse Masselink
Kop: Jan Wolsink
Staart: Wim Jansen

Schijfschieten
1e en koning: Bert Hoefman
2e Bas van Rooij
3e Gerard Dokman
4e Jeroen van Dijk
5e Guus Willemsen

Vogelknuppelen dames
Koningin: Mariël Nieuwenhuis
Linkervleugel: Carla Geurts
Rechtervleugel: Jantina Gosselink
Kop: Dayah van Eijden
Staart: Reneé Geurts

Bierpulschuiven
1e Luke Nieuwenhuis
2e Dik Aalderink
3e Daan Tieleman

Kegelen

1e Martijn Mokkink
2e Hans Geurts
3e Henk Nijkamp
4e Ben Harmsen
5e Michael Schophaus

Kleine Schutterij, kruisboogschieten jongens
1e Ruben Vredegoor
2e Max Sipkes

3e Ruben Vredegoor
4e Bram Garritsen
5e Duuk Hoefman
6e Senna van Voorst
7e Brent Willemsen

Vogelknuppelen meisjes
Koningin: Diede Kornegoor
Linkervleugel: Evelien Vredegoor
Rechtervleugel: Jill van Leussen
Kop: Marit te Meerman
Staart: Diede Kornegoor

Optocht grote wagens, prijzen jury
1e Uereka met "Chinees Nieuwjaar"
2e Last Minute met "Vrieshuis ontbindt Steenderen"
3e Landlustweg "Heel holland bakt!"
4e Julianalaan met "De Romeinen"
5e van import moj ut hebben met "Het Friesch Huis"
6e Kastanjelaan met "Verzengende hitte leg Kastanjelaan plat"
7e De Jeugd met "La casa de Papel" 
8e Polder jongens met "Mobiele pinautomaat"
9e Asociale werkplaats met "Asociale rijders"
10e Bier staat koud met "Camping Appelhof"

Aanmoedigingsprijs grote wagens,
De Jeugd !!

 

Optocht loopgroepen, prijzen jury
1e Stichting AJS met "Het orkest"
2e Paradijssel met "Parels van de ijssel"
3e "Never say yes to the dress"
4e de vriendinnen met de band met "Wij hebben een sterke band"

 

Optocht, publieksprijs
Eureka met "Chinees Nieuwjaar"

Kinderoptocht, Loopgroepen
1e Lynn Willemsen, Indy en Eva vd Werff met "Op zoek naar Prinsjesdag"
2e Amber Besselink, Saartje Harmsen en Rosa Rutten met "Grizlyberen snoepjes"
3e Tigo Menger, Cas Herfkens, Thijs Brouwer met "Tent"
4e Samuel met "Piet"

Kinderoptocht, Fietsen
1e Mariël en Evelien Vredegoor met "Groene fietsen"
2e Rebecca, Hanna en Iris Brouwer met "Eenhoorn en Elfen"

Kinderoptocht, Skelters en wagen
1e Timo Rouwenhorst en Bram Lebbink met "Buurman & Buurman"
2e Django de Beijer met "Jango Jungle"
3e Amber en Evert Achterkamp "Bijen"
4e Sanne Wichers met "Pompoen prinses"