Playbackshow

1e prijs: Little mix met "Shout out to my ex"
2e prijs: Luis Fonsi met "Despacito"
3e prijs: Jason Deluro met "Wiggle Wiggle"

Vogelschieten
Koning: Luuk Meijer (schotnummer 312)
Linkervleugel: Berna ter Horst
Rechtervleugel: Gerard Wiecherink
Kop: Mees Masselink
Staart: Gerard Dokman

Schijfschieten
1e en koning: Wim Bergevoet
2e Jop Memelink
3e Ben Harmsen
4e Ruud Worm
5e Bas van Rooij

Vogelknuppelen dames
Koningin: Lara van Wilsem
Linkervleugel: Roelie Reiling
Rechtervleugel: Jolanda Schepers
Kop: Saskia Obbink
Staart: Jade Rutten

Kegelen dames
1e Lottie van Dulmen
2e Mariël Nieuwenhuis
3e Lottie van Dulmen
4e Carla Geurts
5e Janneke Nieuwenhuis

Kegelen heren
1e Hans Geurts
2e Noud Rutjes
3e Bert Nieuwenhuis
4e Michael Schophaus
5e Bert Nieuwenhuis

Kleine Schutterij, kruisboogschieten jongens
1e Cas Herfkens
2e Zein Zaisan
3e Job Harmsen
4e Thijmen van Aalst
5e Timo Steert
6e Michel van Beek
7e Boele Obbink

Vogelknuppelen meisjes
Koningin: Iris Groeneveld
Linkervleugel: Sterre Kastermans
Rechtervleugel: Demi Oortgiesen
Kop: Itis Groeneveld
Staart: Bente Huitink

Optocht grote wagens, prijzen jury
1e Uereka met "Lion King"
2e Landlustweg met "James maakt het Bont"
3e Last Minute "Eénvoudige wagen"
4e Kammakula Kanibala met "De gouden driehoek"
5e Kastanjelaan met "Help, mijn man is klusser"
6e RaRa met "Groots geworden door klein te blijven"
7e Brandweer met "We zoeken gender neutraal"
8e Van import mo-j't hebben met "Speelplaza Steenderen"
9e Asociale werkplaats met "Asociaal houwen"
10e Bier staat koud met "Trump en zijn muur"
11e Cafe Heezen met "Brommers kieken"

Optocht loopgroepen, prijzen jury
1e Stichting AJS met "Het orkest"
2e Katers en Co met "E.H.K.B.O"
3e Paardenmeisjes "Pipi Lankous"

 

Optocht, publieksprijs
Eureka met "Lion King"

Kinderoptocht, Loopgroepen
1e Liv Smits en Levin Sesink met "De Lolly's"
2e Tigo en Cas met "M&M's"
3e Isa en Lars Reulink met "Mega Mindy"
4e Xena de beijer en Donna de Jong met "Wij zijn Xena en Donna"
5e Sebastian Rutten met "Chucky"

Kinderoptocht, Fietsen
1e Evelien Vredegoor met "Dat is Dierengoed"
2e Rebekka, Iris en Nanda met "Pizza meisjes
3e Max Sipkes met "Oorlogsman"
4e Luuk Sipkes met "Piraten"

Kinderoptocht, Skelters en wagen
1e Klaas, Hein, Bart, Thijmen , Sven en Quinn met "Krokodillen"
2e Django en Tamara de Beijer met "Redbull"
3e Samuel Brouwer met "Skelter"
4e Lot, Wieke, Noor, Lynn, Myrthe met "Playback je gek"