Uitslagen 2014
Playbackshow
1e prijs: Clean Bandit-''Rather Be''.
2e prijs: DJ Snake-''Turn down for what''.
3e prijs: Pitbull, Jennifer Lopez & Claudia Leitte''.

Vogelschieten

Koning Maikel Harmsen
Linkervleugel Niels Kornegoor
Rechtervleugel Dian Worm
Kop Emiel Worm
Staart Arjen de Boer

Schijfschieten

1e en koning Hans Uenk
2e John Rutjes
3e Jozef Sesink
4e Joop Heebink
5e Jan Peelen

Vogelknuppelen dames

Koningin Anne Marie van Koot
Linkervleugel Jeanette Harmsen
Rechtervleugel Wieke Weerkamp
Kop Nicky Tromp
Staart Pauline Drouen

Kegelen dames

1e Carla Geurts
2e Nanda Geijtenbeek
3e Ina Hoogkamp
4e Nanda Geijtenbeek
5e Rikie Hoefman

Kegelen heren

1e Bert Nieuwenhuis
2e Michael Schophaus
3e Bert Nieuwenhuis
4e Herbert Rouwenhorst
5e Martijn Kets

Kleine Schutterij, kruisboogschieten jongens

1e Koning Matthijs Willemsen
2e Jim van de Logt
3e Jarko Beulenkamp
4e Clemens Kunze
5e Matthijs Willemsen
6e Huub Rutjes
7e Sven van de Logt

Vogelknuppelen meisjes

Koningin Melanie Scargo
Linkervleugel Fleur Hulshof
Rechtervleugel Jaimy Dreijer
Kop Melanie Scargo
Staart Esmee Beekman

\r\n

Optocht grote wagens, prijzen jury

1e Rara met "Striptent voor jong en oud"
2e Kastanjelaan met "De tijd vliegt"
3e Landlustweg met "De rijdende rechter"
4e Koningin Julianalaan met "Zwarte Cross"
5e A-sociale werkplaats met "Verpaupering in de zorg"
6e De Akker en De Steenuil met "Eigen huis en tuin"
7e Zooitje ongeregeld met "Nix 18"
8e De Nuksers met "De Nuksers @ Brasil"

Optocht loopgroepen, prijzen jury

1e Toos en haar kamelen met "Pretpark kamelenteen"
2e Fitness Chicks met "Foute fitness"
3e De Hangjongeren met "Vroeger was alles beter?"
4e Jong, oud... stout! met "Achterhoek vergrijst"
5e Heike en Elcke met "Geer en Goor"

Optocht, publieksprijs

Rara met "Striptent voor jong en oud"

Kinderoptocht

Twee gedeelde eerste plaatsen:
1e Merel, Ise en Tamara
1e Arnoud, Kevin, Niels en Stan

 

 

 

Uitslagen 2013
Vogelschieten

Koning Hans Uenk
Linkervleugel Hennie Menger
Rechtervleugel Bas van Rooij
Kop Stan Drouen
Staart Nick Berns

Schijfschieten

1e en koning Steven Koedam
2e Remco Eskes
3e Ben Harmsen
4e Joris Horstink
5e Henk van Capelle

Vogelknuppelen dames

Koningin Esmee Meutstege
Linkervleugel Monique Horstink
Rechtervleugel Hilda Rutjes
Kop Joke Zenhorst
Staart Ingrid Hulshof

Kegelen dames

1e Carla Geurts
2e Marion Lichtenberg
3e Marja Visser
4e Anne Cornelissen
5e Jet Wolbrink

Kegelen heren

1e Bert Nieuwenhuis
2e Michael Schophaus
3e Rob Heebink
4e Joost Eskes
5e Hans Geurts

Kleine Schutterij, kruisboogschieten jongens

1e Niek Wesselink
2e Robbin Weijenberg
3e Tom Steentjes
4e Nick Beekman
5e Jules Vleemingh
6e Tigo Menger
7e Huub Rutjes

Vogelknuppelen meisjes

Koningin Zoë Cremers
Linkervleugel Esmé Beekman
Rechtervleugel Iris Groenenveld
Kop Yvet Bremer
Staart Esmé Beekman

Optocht grote wagens, prijzen jury

1e Rara met "Rara morgana"
2e Kastanjelaan met "Schots en scheef"
3e Landlustweg met "Magie en illusie"
4e De Akker met "Foekepotterie"
5e Koningin Julianalaan met "Straattheater spektakel en living statues"
6e A-Sociale werkplaats met "Sotsji 2014"
7e Eureka met "My big fat gypsy wedding"
8e De Nuksers met "Het beste idee van Nederland"

Optocht loopgroepen, prijzen jury

1e Team Ontbijtkoek met "The wizard of Oz"
2e Hangjongeren van Steenderen met "My little pony"

Optocht, publieksprijs

Rara met "Rara morgana"

Kinderoptocht, fietsen

1e Melanie en Wiep
2e Sylke en Puck
3e Jack

Kinderoptocht, loopgroep

1e Loren, Lola en Tijn met "Pipi Langkous en agentjes"

Kinderoptocht, skelters/kleine wagens

1e Fleur, Ties, Lot, Wieke, Floor, Lynn en Noor met "Ook de dieren vieren"
2e Minikastanjes met "?"
3e Frank en Jelle met "''t Zwembad"
4e Luc, Twan en Enrico met "De goochelboks"

 

 

 

Uitslagen 2012

Vogelschieten
Koning Marco Garsen
Linkervleugel Eric Sueters
Rechtervleugel Corrie Slakhorst
Kop Jan Willem Sloot
Staart Erwin van de Logt

Schijfschieten
1e Koning Karel Bodde
2e Gerwald Harmsen
3e Henk van Capelle
4e Jan Veenhuis
5e n.v.t.

Vogelknuppelen dames
Koningin Marije Kornegoor
Linkervleugel Lotte van Haren
Rechtervleugel Peggy Nagel
Kop Annemarie van Koot
Staart Moniek Onstenk

Kegelen dames
1e Helma Peelen
2e Carla Geurts
3e Toos Zeevalkink
4e Rieky Hoefman
5e Margreet van Aalst

Kegelen heren

1e Hans Geurts
2e Michael Schophaus
3e Nick Berns
4e Ben Harmsen
5e Ben Harmsen

Kleine Schutterij, kruisboogschieten
1e Nick Beekman
2e Tom Goossens
3e Wesley Weijers
4e Luc Bremer
5e Robbin Goossens
6e Jorg van Aalst
7e Jarkko Beulenkamp

Vogelknuppelen meisjes
Koningin Emma Steentjes
Linkervleugel Eline Veenhuis
Rechtervleugel Tessa Achterkamp
Kop Maartje Kreijtz
Staart Tessa Achterkamp

UITSLAGEN KINDEROPTOCHT

Skelters/karren: 1. ''Steenderense waterlelies'' Loren Sesink, Lola en Tijn de Rond. 2. ''Tank met Soldaten'', Quinn Rutten en Joe Wijgman. 3. ''Red de IJsbeer, het ijs smelt'', van Jochem Witteveen.
Loopgroepen: 1. ''Grote Prijs van Steenderen'' door de Mini Kastanjes: Iris, Emma, Esmée, Freija, Imke, Noa, Jasmijn, Imke, Kalina, Bente. 2. ''Jury'' Jip Wolsink en Corné Bouma. 3. ''Het zwembad moet blijven'' van Kiki Kettelarij en Lisa Oosterink. 4. ''Voetballer'' Hovhannes Hovhannisian.
Kleine wagen: 1. ''Prinses op de erwt'' van Mees, Thies, Fleur, Mirte, Wieke, Lot, Eva en Floor.

UITSLAGEN LOOPGROEPEN

1. ''Mega Mobiel'' van The Kids
2. ''Ushi & Loesie'' van Heike en Elcke 
3. ''Benidorm Bastards'' van Groep Benidorm 
4. ''Crisis'' van de Hangjongeren van Steenderen

UITSLAGEN GROTE WAGENS

1. ''Grote prijs van Steenderen'' van de Kastanjelaan
2. ''Studio 100'' van De Akker
3. ''Kampioenskaas'' van de Kon. Julianalaan
4. ''Middeleeuwen'' van Landlustweg
5, En doorrrrr.... ''Miljoenenjacht''
6. ''Wij horen er ook BIJ'' van Het Eerste Steentje
7. ''Sterren Springen'' van Team Bunzing

WISSELBEKER JEUGD

''Grote prijs van Steenderen'' van de Mini Kastanjes.

PUBLIEKSPRIJS

''Grote prijs van Steenderen'' van de Kastanjelaan.

 

 

 

Uitslagen 2011 
Vogelschieten

Koning Bas van Rooij
Linkervleugel Rein Linnenbank
Rechtervleugel Tom van der Weijden
Kop Joris Horstink
Staart Martin Nieuwenhuis

Schijfschieten
1e Koning Helmich van der Kolk
2e Jeroen Rutjes
3e Wim Bergevoet
4e Jan van Wilsum
5e Jan Veenhuis

Vogelknuppelen dames
Koningin Anouk Tromp
Linkervleugel Jolanda Scheper
Rechtervleugel Karin Wiecherink
Kop Judith Onstenk
Staart Rianne Blom

Kegelen dames
1e Joke Zenhorst
2e Ina Hoogkamp
3e Carla Geurts
4e Toos Zeevalkink
5e Dinie Baltus

Kegelen heren
1e Michael Schophaus
2e Michael Schophaus
3e Hans Geurts
4e Hans Geurts
5e Wim Scheper

Kleine Schutterij, kruisboogschieten
1e Gijs Harmsen
2e Wesley Weijers
3e Jorg van Aalst
4e Clemens Kunze
5e Thies Evers
6e Nick Beekman
7e Sjoerd Hulstein

Vogelknuppelen meisjes
Koningin Iris Groeneveld
Linkervleugel Celina Brander
Rechtervleugel Tessa Achterkamp
Kop Bente Hoppenreijs
Staart Mette Westerink

Optocht kleine wagens, prijzen jury
1e Coole Kikkers met "Coole kikkers"
2e Hangjongeren van Steenderen met "New Kids"
3e Heike en Elcke met "Buurman en Buurman"

Optocht grote wagens, prijzen jury
1e De Akker met "Assepoester"
2e De Landlustweg met "Maffia-praktijken in Steenderen"
3e Rara met "American football"
4e Kastanjelaan met "Ons Paradijs"
5e Koningin Julianalaan met "Goudkoorts"
6e Vergane Glorie met "Marktpop in de regen, houdt ons niet tegen"
7e Dames 1 SVS met "Dames lopen 10 jaar mee"
8e St. Joannesschool met "Kermis"
9e OBS de Steenuil met "Shrek"
10e Stichting A.J.S. met "Kermis optocht 1976"
11e Armoedig zooitje met "Griekenland"

Optocht, publieksprijs
De Akker met "Assepoester"

Kinderoptocht, fietsen
1e Loren en Lola met "Prinsessen te paard"
2e Juliana en Anni met "Grote en kleine prinses"
3e Lirija met "Valentijn fiets"
4e Zoë met "Bloemenmeisje"

Kinderoptocht, loopgroepen
1e Mini kastanjes met "Vlinders en Biologen"
2e Korné en Jip met "Indiana Jones"
3e Hovhannes met "Cowboy"

Kinderoptocht, skelters
1e Ties en vrienden met "De Zwerfsmurf"
2e Tom met "Monstertruck"
3e Quinn met "Batman"
4e Stefano, Stan en Enrico met "De Beach Boys"

Playbackshow 2011

1e Prijs : Bruno Mars - Lazy Song

Bente Hoppenreijs
Mikki Ansink
Mette Westerink
Ezra v/d Geest
Marijn Helmsing
Demi Kleij
Eline Veenhuis
Aliesja Verhey
India v/d Geest
Daisy ter Hoeve
Pien Heinen
Lisanne Veenhuis
Fleur Evers

2e Prijs : Alexis Jordan - Happiness

Kim Saalmink
Celina Brander
Tessa Achterkamp

3e Prijs : ''Kabouter Plop'' - Hello

Jorg van Aalst
Sebastian Cargo
Jort Wichman
Mees Masselink
Robbin Goossens
Milan Hilderink
Cliff Geurts

 

 

Uitslagen 2010
Vogelschieten

Koning Jurjen Geurts
Linkervleugel Albert Scheper
Rechtervleugel Martin van Dijk
Kop Sander Rutjes
Staart Henk Nijkamp

Schijfschieten

1 Koning Remco Eskes
2 Arjen de Boer
3 Dick Uenk
4 Henk Nijkamp
5 Jasper Geurts

Vogelknuppelen dames

Koningin Elly Evers
Linkervleugel Nanda Geijtenbeek
Rechtervleugel Daphne Sloot
Kop Jeanette Zeevalkink
Staart Joke Zenhorst

Kegelen dames

1 Henriet Wolbrink
2 Toos Zeevalkink
3 Carla Geurts
4 Trudi Hulshof
5 Carla Geurts

Kegelen heren

1 Wim Zents
2 Nick Berns
3 Bert Nieuwenhuis
4 Wynand Willemsen
5 Bert Nieuwenhuis

\r\n

Kleine Schutterij

1 Siem Scholten
2 Niek Wesselink
3 Nick Beekman
4 Jorg van Aalst
5 Gijs Harmsen

Vogelknuppelen meisjes

Koningin Amber Kreijtz
Linkervleugel Tessa Achterkamp
Rechtervleugel Amber Kreijtz
Kop Celina Brander
Staart Selke Meijer

Optocht, prijzen jury

1 RaRa; Titel: Disco
2 Kastanjelaan; Titel: KaSpanjelaan
3 De Akker; Titel: Wereldkinderen
4 Stichting AJS; Titel: 100 jaar Scouting
5 Oer-noabers; Titel: Noaberschap
6 Dames SV Steenderen; Titel: Zomercarnaval
7 St. Joannesschool; Titel: Happy Feet
8 Vriendengroep Paardestraat; Titel: Wereldvrede Voorop (gedeelde 8e plaats)
8 OBS de Steenuil; Titel: Pluk van de Petteflet (gedeelde 8e plaats)
9 Kon. Julianalaan; Titel: Laura het zeilmeisje
10 Vergane Glorie; Titel: Achman, de broer van......

"Kleine wagens"

\r\n

1 Wokie Tokie; Titel: Rijdende Wok
2 Heike & Elcke; Titel: De Sjonnies
3 De Kolde Kante; Titel: Bonnie St.Clair en Dr. Bernhard

Optocht, publieksprijzen

1 RaRa
2 Kastanjelaan
3 De Akker

Winnaar kinderoptocht

C.B.S."De Akker" met Robotgroep (wisselbeker)

Playbackshow 2010

1 de Steenuil; artiest: Normaal; deelnemers: Tigo Peters en Gijs Bongers
2 st Joannes; artiest: Cascada; deelnemers: Fleur Evers, Marijn Helmsing, Sebastian Scargo, Pien Heinen, Jort Wichman
3 St. Joannes; artiest: Gerard Joling; deelnemers: Brianne Haska, Bo Bergervoet, Eva v. h. Hul