Vogelschieten
Koning Bas van Rooij
Linkervleugel Rein Linnenbank
Rechtervleugel Tom van der Weijden
Kop Joris Horstink
Staart Martin Nieuwenhuis

Schijfschieten
1e Koning Helmich van der Kolk
2e Jeroen Rutjes
3e Wim Bergevoet
4e Jan van Wilsum
5e Jan Veenhuis

Vogelknuppelen dames
Koningin Anouk Tromp
Linkervleugel Jolanda Scheper
Rechtervleugel Karin Wiecherink
Kop Judith Onstenk
Staart Rianne Blom

Kegelen dames
1e Joke Zenhorst
2e Ina Hoogkamp
3e Carla Geurts
4e Toos Zeevalkink
5e Dinie Baltus

Kegelen heren
1e Michael Schophaus
2e Michael Schophaus
3e Hans Geurts
4e Hans Geurts
5e Wim Scheper

Kleine Schutterij, kruisboogschieten
1e Gijs Harmsen
2e Wesley Weijers
3e Jorg van Aalst
4e Clemens Kunze
5e Thies Evers
6e Nick Beekman
7e Sjoerd Hulstein

Vogelknuppelen meisjes
Koningin Iris Groeneveld
Linkervleugel Celina Brander
Rechtervleugel Tessa Achterkamp
Kop Bente Hoppenreijs
Staart Mette Westerink

Optocht kleine wagens, prijzen jury
1e Coole Kikkers met "Coole kikkers"
2e Hangjongeren van Steenderen met "New Kids"
3e Heike en Elcke met "Buurman en Buurman"

Optocht grote wagens, prijzen jury
1e De Akker met "Assepoester"
2e De Landlustweg met "Maffia-praktijken in Steenderen"
3e Rara met "American football"
4e Kastanjelaan met "Ons Paradijs"
5e Koningin Julianalaan met "Goudkoorts"
6e Vergane Glorie met "Marktpop in de regen, houdt ons niet tegen"
7e Dames 1 SVS met "Dames lopen 10 jaar mee"
8e St. Joannesschool met "Kermis"
9e OBS de Steenuil met "Shrek"
10e Stichting A.J.S. met "Kermis optocht 1976"
11e Armoedig zooitje met "Griekenland"

Optocht, publieksprijs
De Akker met "Assepoester"

Kinderoptocht, fietsen
1e Loren en Lola met "Prinsessen te paard"
2e Juliana en Anni met "Grote en kleine prinses"
3e Lirija met "Valentijn fiets"
4e Zoë met "Bloemenmeisje"

Kinderoptocht, loopgroepen
1e Mini kastanjes met "Vlinders en Biologen"
2e Korné en Jip met "Indiana Jones"
3e Hovhannes met "Cowboy"

Kinderoptocht, skelters
1e Ties en vrienden met "De Zwerfsmurf"
2e Tom met "Monstertruck"
3e Quinn met "Batman"
4e Stefano, Stan en Enrico met "De Beach Boys"

Playbackshow 2011

1e Prijs : Bruno Mars - Lazy Song

Bente Hoppenreijs
Mikki Ansink
Mette Westerink
Ezra v/d Geest
Marijn Helmsing
Demi Kleij
Eline Veenhuis
Aliesja Verhey
India v/d Geest
Daisy ter Hoeve
Pien Heinen
Lisanne Veenhuis
Fleur Evers

2e Prijs : Alexis Jordan - Happiness

Kim Saalmink
Celina Brander
Tessa Achterkamp

3e Prijs : ''Kabouter Plop'' - Hello

Jorg van Aalst
Sebastian Cargo
Jort Wichman
Mees Masselink
Robbin Goossens
Milan Hilderink
Cliff Geurts