Playbackshow

1e prijs: Steve''n'' Seagul; "Thunderstruck"
2e prijs: Flo rida ft Robin Thicke; "I don''t like it" (mix)
3e prijs: Jesse Glynne; "Hold my hand"

Vogelschieten
Koning Maikel Harmsen (schotnummer 381, in derde ronde, totaal 196 schutters)
Linkervleugel Martin Kooijman
Rechtervleugel Arjen de Boer
Kop Dick Aalderink
Staart Bas Arends

Schijfschieten
1e en koning Rob Heebink
2e Fred Hulshof
3e Joost Meenink
4e Henk van Capelle
5e Marc de Gelder

Vogelknuppelen dames
Koningin Marije Kornegoor
Linkervleugel Elske Kets
Rechtervleugel Rianne van Dijk
Kop Jade Rutten
Staart Marjan Lijftogt

Kegelen dames
1e Elise Rutjes
2e Saskia Obbink
3e Jill van Leusen
4e Ina Hoogkamp
5e Nanda Geijtenbeek

Kegelen heren
1e Hans Geurts
2e Bram Memelink
3e Nick Berns
4e Michael Schophaus
5e Bert Nieuwenhuis

Kleine Schutterij, kruisboogschieten jongens
1e Jim van de Logt
2e Giulian Termaat
3e Thijmen van Aalst
4e Cas Herfkens
5e Django de Beijer
6e Timo Steert
7e Tom Steentjes

Vogelknuppelen meisjes
Koningin Emma Steentjes
Linkervleugel Noa Sueters
Rechtervleugel Diede Kornegoor
Kop Noa Sueters
Staart Zonne Obbink

\r\n

Optocht grote wagens, prijzen jury
1e Rara met "Levend schilderij"
2e Landlustweg met "Griekenland"
3e Last Minute met "Uw onderwerp"
4e Kastanjelaan met "Verschrikkelijke Ikke"
5e Eureka met "Minions"
6e Koningin Julianalaan met "Het vrieshuis"
7e BFF met "Vakantie"
8e De Pannevogel met "Kennismaking met..."
9e Toos en kamelen met "Tour de Nozem"

Optocht loopgroepen, prijzen jury
1e Stichting AJS met "Geloof in de jeugd"
2e Powerpuff girls met "Girls frissen Steenderen op"
3e Bassie en Adriaan "Bassie en Adriaan achtervolgd?"
4e Hangjongeren met "Cowgirls"
5e En doorr... met "Drank en Drugo"

Optocht, publieksprijs
Rara met "Levend schilderij"

Kinderoptocht, kleine wagens
1e Lot, Julie, Noor, Lynn, Wieke, Floor, Mirthe en Lieke met Waar heen, waar voor
2e Hein en Klaas met Vis kid
3e Demi en Michel met Prinses en de draak

Kinderoptocht, loopgroepen
1e Xena, Noa, Merel, Tamara en Kelly met Minions
2e Mirna, Maher, Matti en Roos met Pannevogel
3e Indy met Mini mouse

Kinderoptocht, fietsen
1e Elin en Isses met Bloemetjesfiets
2e Liv met Knuffelfiets
3e Bart en Teun met Normaal hökt deur!